Peksöz Avukatlık Bürosu 1983 yılında Av. Serdar Peksöz tarafından kurulmuştur. Büromuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillerine Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti vermektedir.

       Büromuz özellikle ekonomik sıkıntıya giren gerçek ve tüzel kişilerin malvarlıklarının korunması, ticari hayatlarına alacaklılarından gelen haciz ve muhafaza baskısında boğulmadan devam etmelerini sağlama ve tüm borçlarını ödeyerek temiz bir şekilde ticari hayatlarına dönüşlerini temin etme konusunda yoğun tecrübe sahibidir. Bu kapsamda her olayın özel koşulları değerlendirilerek iflas, iflas erteleme, konkordato gibi enstrümanlardan uygun olanları tercih edilebilir.

       Peksöz Avukatlık Bürosu iflas hukukunun yanı sıra müvekkillerin ihtiyaç duyduğu şirketler hukuku, sözleşmeler ve sorumluluk hukuku, aile hukuku, iş hukuku, miras hukuku, gayrimenkul ve inşaat hukuku, sağlık hukuku, tüketici hukuku, taşıma hukuku gibi diğer özel hukuk alanlarında da müvekkillerine hizmet vermektedir.