Avukat Görkem Peksöz 1983 doğumlu olup, Almanca dilinde eğitim veren Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde başarıyla ortaöğretim hayatını tamamlamıştır.

 

2006 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Av. Görkem Peksöz, ardından 2008 yılında Almanya Augsburg Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini "Türk ve Alman Hukukunda Kurumsal Yönetim İlkeleri Kapsamında Temel Hissedar Hakları" konusundakini Almanca tezini tamamlayarak LL.M. ünvanını almıştır. Yüksek lisans diplomasını aldıktan sonra İstanbul Barosu'na kaydolmuş ve Peksöz Avukatlık Ortaklığı'nda aktif olarak avukatlığa başlamıştır. Akademik hayatı İstanbul Kültür Üniversitesi'ndeki doktora eğitimiyle devam etmektedir. "Türk Hukukunda Saklama Sözleşmeleri" konulu doktora tezi yazım aşamasındadır. 

 

Av. Görkem Peksöz,  özellikle iflas hukukundan doğan davalarda aktif olarak görev almakta, yerli ve yabancı tüzel kişi müvekkillere şirketler hukuku başta olmak üzere hukuki destek vermektedir. Bunun yanında iş hukuku, aile hukuku, sözleşme ve sorumluluk hukuku, sağlık hukuku ve fikri mülkiyet hukuku alanları başta olmak üzere hizmet vermekte ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Yukarıdaki QR kodun üzerine tıklayıp resmi büyütebilir, cep telefonunuzun kamerası ile kodu tarayıp iletişim bilgilerini telefonunuza doğrudan kaydedebilirsiniz.