Av. Serdar Peksöz 1956 yılında doğmuş, 1980 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur.

1981 - 1983 yılları arasında Av. Hüsamettin Cindoruk'un bürosunda avukatlık stajını yapmış, devamında avukatlık mesleğinin ilk yıllarını Sayın Cindoruk'un yanında geçirmiştir. 

1983 yılında Peksöz Avukatlık Bürosunu kurmuş, ilk yıllarda ağırlıklı olarak ticaret şirketlerinin vekilliğini üstlenmiştir.

1985 yılından itibaren İflas Hukuku alanında bilgi ve tecrübesi ile haklı bir saygınlık kazanmış bulunan Av. İlhan Tandoğan'ın yakın alaka ve desteği ile İcra ve İflas Hukuku'nun İflas bölümünde yoğunlaşmıştır.

İlerleyen yıllarda iflas hukuku alanında yoğun bir şekilde çalışan Av. Serdar Peksöz, ekonomik ya da yönetimsel nedenlerle sağlıklı yapısını kaybetmiş şirketlerin, iflas ve ticaret hukuku çerçevesinde yeniden sağlıklı yapıya kavuşturulması alanında uzmandır.

Son yıllarda liderliğini yaptığı ekibiyle; özellikle iflas, iflas erteleme, konkordato alanlarında yoğun faaliyet göstermektedir. 

Av. Serdar Peksöz avukat olarak iflas hukuku alanında faaliyetlerinin yanında, birçok ticaret şirketinin iflas idaresinde görev alarak, iflas idare memurluğu görevini yerine getirmekte, konkordato komiserliği yapmaktadır.

 

E-Posta : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yukarıdaki QR kodun üzerine tıklayıp resmi büyütebilir, cep telefonunuzun kamerası ile kodu tarayıp iletişim bilgilerini telefonunuza doğrudan kaydedebilirsiniz.